Напередодні новорічних та різдвяних свят на житомирському заводі «Кромберг енд Шуберт» провели зустріч з директорами підприємства. Підбивали підсумки цього року, а також говорили про плани на 2022 рік.

Не зважаючи на те, що 2021-й став для команди «Кромберг енд Шуберт» роком викликів, надалі підприємство планує лише збільшувати потужності.

«Для усієї команди цей рік був роком виклику, роком знайомств та роком можливостей, руху вперед і роком креативності. В наступному році наші плани зростати, адже ми отримуємо два нових проєкти і лише розширення. Один з проєктів — це BMW, а другий ми залишимо у секреті. Для колективу — це, звичайно, можливості нових робочих місць, кар’єрного росту, з новими проєктами будемо розширюватись, тому з’являтимуться нові посади на всіх рівнях нашого виробництва», — розповідає технічна директорка «Кромберг енд Шуберт» Оксана Ткачук.

Підприємство «Кромберг енд Шуберт» традиційно вітає своїх працівників зі святами. Цьогоріч, окрім премій та солодких подарунків для діток «Крошівців», розіграли 30 сертифікатів на покупки у магазинах Фокстрот.

«Це завжди приємно, ми збираємось великим дружнім колективом. У нас немає такого розподілу, що це керівництво, а це виробництво, а це відділ якості, а це «білі халати», тобто ми. Скажу, що атмосфера завжди приємна і я скажу, що це дуже приємно, коли керівництво звертає на нас увагу, завжди вітає. Це такі маленькі приємності, але дуже приємно», — ділиться керівниця проєктів та систем «Кромберг енд Шуберт» Вікторія Чумак.

«Отримали позитивні та приємні емоції, все-таки підняття заробітної плати й премії, звичайно. Я працюю на «Кромберг енд Шуберт» більш як п’ять років, дочка більш як три роки. Дай нам Боже більше процвітання в новому році, здоров’я, миру, любові та взаєморозуміння нам в роботі й житті», — бажає усім працівниця «Кромберг енд Шуберт» Ірина Колеснікова.

Житомир.info