Кромберг енд Шуберт (Житомир) – підприємство, яке відповідально ставиться не лише до виробничих та комерційних планів і завдань, а й піклується про життя та здоров’я працівників, дбає про їхню безпеку як під час робочого процесу, так і поза стінами заводу.

Практичні навчання та тренінги

Окрім боротьби з пандемією, на Кромберг енд Шуберт на постійній основі приділяють увагу заходам з охорони праці на підприємстві, а також дбають про безпеку людей в повсякденному житті. Так, з минулого року на підприємстві розпочали реалізовувати заходи, метою яких є не лише дати теоретичні знання з безпеки праці, а й «озброїти» працівників практичними навиками алгоритму дій в критичних ситуаціях, як от під час пожежі чи надання першої домедичної допомоги.

«Одна річ, це провести інструктаж чи дати прочитати теоретичний матеріал, зовсім інша справа, коли людина відпрацьовує на практиці, як правильно накласти джгут чи зробити непрямий масаж серця, як захистити свої органи дихання від диму чи газу і як правильно користуватися вогнегасником. Це спрацьовує значно краще. У критичній ситуації, перебуваючи на місці події, людина не згадає, що вона колись читала про це в підручнику, але якщо вона це практично застосовувала – їй легше буде зорієнтуватися», — каже начальник служби охорони праці Анна Вегера.

Велику увагу на Кромберг енд Шуберт (Житомир) приділяють навчанню і тренінгам для адміністративного та керівного складу компанії. Так, зокрема, у планах на 2022 рік – проходження сертифікаційного аудиту по ІSO 45001 в сфері менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці.

За словами Анни Вегери, отримання цього сертифікату – це досить відповідальне завдання, яке передбачає реалізацію низки заходів. Тож на підприємстві активно готуються, аби відповідати усім міжнародним стандартам.

Медичні огляди та «чек-ап»

На Кромберг енд Шуберт також дбають про здоров’я співробітників: окрім медичних оглядів, працівники мають можливість скористатися безкоштовною послугою «чек-апу» для чоловіків та жінок. Вона передбачає розширений перелік лабораторних аналізів, що дозволяє завчасно виявити можливі відхилення від норми чи дисбаланс гормонів, вітамінів, мікроелементів в організмі.

Кромберг енд Шуберт цінує своїх працівників, тож вважає обов’язком сумлінно дбати про безпеку та здоров’я кожного з них.

Житомир.info