Житомирський завод «Кромберг енд Шуберт» відсвяткував п’ятирічний ювілей з дня заснування

30 листопада 2020

Нагородами, відзнаками та подарунками працівникам - так відсвяткував свій п’ятирічний ювілей житомирський завод «Кромберг енд Шуберт».

З 2015 року виробництво тут виросло із маленького цеху до величезної компанії, яка реалізує проєкти для кількох відомих брендів автомобілів. З нагоди ювілею працівники підприємства отримали відзнаки, а дехто разом із компанією святкував свій власний день народження. Співробітники, які працюють на заводі з першого дня, розповідають: важко порівняти «Кромберг енд Шуберт» зразка 2015-го і в 2020-го, тому що за цей час компанія пройшла складний, але цікавий шлях.

«В листопаді 2015 року всього цього не було, не було цих площ, був лише невеликий цех, в якому були зібрані представники всіх відділів, в якому був склад, в якому відбувалося складання проводок, де працювали інженери, де працювали люди з фінансового відділу. Це все було під одним дахом. Це все було дуже душевно, по-сімейному. Завод виріс, виріс настільки, що вже й немає місця, що індустріалізовувати і куди ставити нові проєкти. Дуже важкими були перші роки, але, напевно, найважчим був 2020 рік. Сподіваємось, що це був найважчий рік і в майбутньому на нас чекає лише рух вперед і вгору», — каже керівник технічного відділу ТОВ «Кромберг енд Шуберт» (Житомир) Андрій Фаткулін.

«За 5 років завод дуже змінився, це велика територія, яка дуже гарно зараз облаштована. В нас є гарні навчальні класи. Своїм основним досягненням я вважаю те, що я навчилась тут багато чому. Я навчила багато людей. Я викладаю теорію і кожного тижня в мене нова група навчання. І коли зі мною люди вітаються на виробництві, то я, на жаль, навіть не завжди всіх пам’ятаю. Я навчилась долати перешкоди, я була дуже сором’язлива і навіть на початку, коли я викладала теорію, то дуже соромилась і це спочатку не дуже гарно виходило. Але зараз все йде, як по маслу і я дуже задоволена результатом», — розповідає помічник інструктора виробничого навчання ТОВ «Кромберг енд Шуберт» (Житомир) Ольга Шаран.

За ці роки виробництво виросло в десятки разів, а житомирський завод виконує замовлення в кількох важливих проєктах компанії «Кромберг енд Шуберт»

«За попередні 5 років завод перетерпів шалені зміни. В 2016 році, коли я прийшов, було 350 чоловік. Зараз — в 10- разів більше. І ми прагнемо до більшого. Це означає, що нам довіряють, з нами хочуть співпрацювати і на нас покладають певні надії. Зараз ми входимо в такі часи, коли все може змінитись: наше мислення, наше життя, те як ми спілкуємось, те, як думаємо. І я вважаю, що попри всі негаразди ця ситуація допоможе нам згуртуватись, пройти успішно цей період і подолати всі ці негаразди пов’язані з коронавірусом, які на нас впали в цьому році», — розповідає керівник відділу управління персоналом на ТОВ «Кромберг енд Шуберт» (Житомир) Максим Козирєв.

Попри складнощі, з якими компанія «Кромберг енд Шуберт» стикнулась в 2020 році тут із оптимізмом дивляться в майбутнє.

«Це був дуже складний рік для наших співробітників і нашої компанії. Але я впевнений, що наступний рік буде легким, у нас буде хороша робота і хороші проекти. І тому я думаю, що все буде добре», — впевнений фінансовий директор ТОВ «Кромберг енд Шуберт» (Житомир) Мартін Гьобель.