Ми майже ровесники, адже минулого року теж святкували своє п’ятнадцятиріччя. Крошівці завжди любили і люблять цікавий, корисний та активний відпочинок. Завдяки фінансовій підтримці від підприємства, ми, за вигідними цінами, подорожуємо Україною та Європою, підкорюємо вершини гір та зазираємо до морського дна з аквалангами, беремо участь у різноманітних масових заходах. Серед різноманіття переліченого у нас є своя, рідна і локальна традиція – фестиваль українського духу «Бандерштат». І початок серпня у нас завжди асоціюється з хорошою живою музикою, щирим спілкуванням та теплом людських сердець, які горять ідеєю єдності та патріотизму.

Цьогоріч дирекцією компанії «Кромберг енд Шуберт Україна Лу» на «Бандерштат» було закуплено дві сотні квитків, які працівники розібрали всього за кілька днів. Що ж, нам дуже подобається цей фестиваль і ми вже з нетерпінням чекаємо наступного! А поки що переглянемо світлини та поділимося враженнями.

Ірина Давидчук

«Всі речі пахнуть димом від багаття, у галереї відосики з виступів улюблених гуртів та селфі з найкращими людьми, ноги болять від танців у натовпі. Усвідомлення, що навколо багато однодумців – твоїх бандерівців, які борються повсякчас і обов’язково поборють» – так описала післясмак емоцій Бандерштату моя донька Саша.
Особисто мені було приємно бачити на браслеті-перепустці «Бандерштату» логотип «Kromberg and Schubert Lu». Відчувала гордість, вдячність і відчуття якоїсь причетності до великої команди.
Чоловіку був безкоштовний вхід на фестиваль, як ветерану війни на сході, собі квиток придбала на заводі за прийнятною ціною. Класно, що завод надає таку можливість своїм працівникам. Приємно було бачити знайомі обличчя колег в неформальній, дружній святковій атмосфері фестивалю.
Велику насолоду принесли виступи улюблених гуртів «Тінь Сонця», «Танок на майдані Конго», «Один в каное», «Mad Heads». Наш син Данилко (йому 6 років) із задоволенням розглядав старовинну зброю, гармати, шаблюки. Катався всередині надувної кулі і розмалював обличчя аквареллю. Приємно, що і для маленьких відвідувачів була маса розваг.
Щирі обійми та радість зустрічі тих, хто воював за Україну. Молоді пари, огорнуті жовто-блакитним стягом, щирі серця, очі що горять – це «Бандерштат», фестиваль українського духу. Ми ставили намет, палили багаття та смажили шашлики, грали на гітарі, співали з людьми з різних куточків України. Це відчуття єднання неможливо ні з чим порівняти.

Ольга Лапка

«Полководці програють війну – бо не читають книжок», – спічі слова військового психолога Валерія Чоботаря, які мені найбільше запам’яталися на цьогорічному «Бандерштаті». А ще – виступ журналіста Руслана Горового про роботу над вшануванням пам’яті Дані Дідіка.
Відвідувати фестиваль українського духу для нас із чоловіком вже стало традицією. Нині він був присвячений 30-річчю Незалежності України. З самого ранку ми подалися до гутіркової сцени. Там виступали військові журналісти, психологи, адвокати, співаки, поети, діти воїнів УПА. Для мене час проведений за такими бесідами – безцінний. Я дуже люблю читати і спілкуватися з цікавими людьми. З виступів музичних гуртів найбільше вразили і запалили ТНМК та Сергій Присяжний на акустичній сцені.
Дякуємо керівництву нашого підприємства за квитки і надіємося, що така традиція збережеться й надалі.

Ірина Жук

Люблю «Бандерштат» за те, що він безалкогольний. Тут особлива атмосфера, чудове поєднання якісної живої музики та бесід з цікавими людьми. Ми з донькою Валерією на фестивалі втретє і вперше з наметами. Дуже сподобалося, бо ночівля на «Бандерштаті» дає змогу відвідати ранкову йогу та з самого ранку поринути в розслаблюючу атмосферу фесту.
Цьогоріч нас найбільше вразив виступ гурту ТНМК і особисто я була дуже рада знову побачити на сцені Олександра Положинського.

Ірина Осаволюк

Коли, при наближенні до самої локації, серце збільшує свій ритм, розумієш, що атмосфера фесту починає тебе полонити! Це «Бандерштат» і він надихає усім: своєю простотою, музикою та запальним українським духом! Для мене це нові щасливі обличчя та знайомства, мої кумири та адреналін який тримає довго!