Вікторія Пазичук, директор технічний компанії «Кромберг енд Шуберт Україна Лу»

Шановні колеги!

Рік, що минув, запам’ятався багатьма подіями. Звичайно ж, це призначення мене на посаду Технічного директора:) Призначення нового Фінансового директора. Новий начальник виробництва, новий начальник відділу постачання, зміна цілої низки контрагентів та постачальників, перебої у постачанні компонентів, криза на ринку напівпровідників. Нікуди, на жаль, не зникла пандемія і перед нами постало ще одне важливе завдання – вакцинація. Також особливої уваги заслуговують ще 2 події, а саме завершення проектів С190 та F45.

С190 – завершує собою цілу «епоху Даймлера» у житті нашого підприємства. Не варто недооцінювати  та применшувати заслуги цього проекту. При відносно невеликих щоденних кількостях, проводка одна з найбільших, найважчих та найскладніших. За весь період ми виготовили близько 34 тисяч проводок цього проекту. Люди, які були задіяні у виготовленні С190 можуть гордитися, що частинка їх роботи вкладена у одні з найдорожчих та найпрестижніших спорткарів, які розпродані по всьому світу.

F45 – ще один знаковий проект для «Кромберг енд Шуберт Україна Луцьк», адже з нього якраз-то і розпочалась «епоха BMW» у нас на заводі. Люди, які стояли біля витоків цього проекту мають чим пишатися. Проблеми, які були під час запуску згуртували нас тоді і дали цінний урок, колосальний досвід для успішного запуску всіх наступних BMW проектів.

Завдяки всім злетам та падінням ми маємо змогу у наступному році стартувати з новим проектом BMW. Цей проект дозволить повернутися до наших максимальних об’ємів і навіть з осені 2022 року до чотирьохзмінного графіку роботи на деяких ділянках.

Задача не з простих, проте, я маю чітку впевненість, що ми впораємося. У нас для цього є все: бажання, досвід, працьовитість та амбіції.

Дякую усім працівникам, які чесно та щиро трудились, незважаючи на всі труднощі!

Історія успіху заводу продовжує творитись вашими руками!

Бажаю всім вам здоров’я, затишку, достатку, любові та миру у Новому році!

Маркус Маг. Коллау, директор фінансовий компанії «Кромберг енд Шуберт Україна Лу»

Шановні колеги!

У нас на заводі «Кромберг енд Шуберт Україна Луцьк» працює більше чотирьох тисяч людей.

Протягом багатьох років ми являємося найбільшим роботодавцем у Волинській області. А також, хочу підкреслити, ми залишаємось максимально стабільним підприємством у таких нестійких українських реаліях. Якість нашої продукції – найвищого рівня. Наш клієнт – компанія «BMW» задоволений співпрацею з нами. І я дуже радий, що, у зв’язку з цим, в наступному році відбудеться запуск нового проекту «BMW X1», на майже 2000 додаткових робочих місць. Це означає, що нас буде ще більше і у нас буде гарантований великий та стабільний об’єм  роботи на роки вперед.

Все це можливо лише завдяки хорошій команді. Хочу подякувати всім нашим співробітникам. 2021 рік був непростим – знову Covid, обмеження по Україні та майже по всьому світу, відсутність напівпровідників та, відповідно, складнощі з замовленнями від клієнта. Але ми все це долали та знаходили вихід з ситуації. Наступний рік кидає нам нові виклики, пов’язані з появою нового проекту.

З впевненістю можу сказати, що наш колектив у 2021 році впорався зі всіма труднощами. Велике дякую всім нашим співробітникам, як на виробництві так і в офісі! Я дійсно пишаюся Вами!

Бажаю всім міцного здоров’я та щастя, бути в гарному настрої та з хорошими думками.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!