Підприємству «Кромберг енд Шуберт Україна Лу» вже понад 15 років. За цей час ми виросли, здобули безцінний досвід і, як частинка світової корпорації «Kromberg & Schubert», стали надійним партнером для провідних автомобілебудівних компаній. Ми вдячні за довіру, старанну працю і дух справжньої командної єдності кожному нашому працівнику. Дякуємо за ваші хороші відгуки і за те, що цінуєте свою роботу.

Втім, про наше підприємство існують і деякі міфи: плинність кадрів, шкідливість праці, надмірна дисципліна. Тому, будемо їх розвінчувати. І, звичайно ж, не самі. Про роботу у КроШу ми запитали вас – наших надійних колег, з якими багато років пліч-о-пліч працюємо в одній команді.

Про те, що в компанії «Кромберг енд Шуберт Україна Лу» конкурентна стабільна зарплата, соціальні гарантії, сучасні умови праці, безкоштовні навчання, довіз до роботи та повноцінне гаряче харчування – не секрет. Так було завжди і це єдині стандарти, яких дотримуються заводи корпорації Kroschu по всьому світу.

Що ж стосовно зауважень? Першим пригадується звинувачення у надмірній дисципліні. Так, дисципліна у нас висока, як і у всіх компаніях такого рівня. Тут виготовляють електричні кабельні мережі до автомобілів світового класу. Нині нашими основними клієнтами є компанії Mercedes та BMW. Робота у наших працівників відповідальна, вимагає чіткої реакції та тверезого мислення. Адже, проводка, виготовлена неякісно спричинить фінансові або іміджеві збитки для підприємства. Тому у нас все просто – працівник має бути відповідальним, націленим на хороші результати та якість своєї роботи, тверезим, врівноваженим.

А як щодо шкідливості? Були часи, коли ця тема всіляко розкручувалася різними недоброзичливцями в Інтернеті. Проте, потік цих вигадок невдовзі припинився. А в нас, тим часом, працюють жінки, які вже тричі брали декретні відпустки і чиї дітки виросли разом з нашим підприємством. Більше того, деякі з цих жінок, як от комплектувальниця проводів Юлія Войтюк, не проводили в декреті і половини відведеного терміну. Чому? – Кажуть, що сумували за роботою та колективом.

Юлія Войтюк

«Прийшла я на завод 2012 році. Перед заводом працювала продавцем. Зрозумівши, що це не моє (хоча за освітою я теж продавець), вирішила спробувати щось нове. Знайома порадила Кромберг і я погодилась.

Це було щось! Навчання,тести (як зараз, пам’ятаю недобрала до максимуму 2 бали) і лінія, 1HLS, на той час. Все було таке далеке і незрозуміле, але мені, на щастя, трапився хороший майстер – Віталій Садовський. Не все відразу – казав він! Цей вислів я використовую і досі, тоді коли доводиться вчити нових людей на лінії.

Не буду приховувати, що у цій роботі мене привабила досить пристойна зарплата і хороший соціальний пакет (декретні, лікарняні, відпуск). Перший раз я пішла в декрет у 2014 році, народивши синочка Арсенчика в декреті була лише півтора року, вдома є хороша нянька. В другий декрет я пішла в березні 2018-го. У нас народилась донечка Соломія Цей раз в декреті я теж не надовго затрималась, лише на 1 рік і 2 місяці. Скучно за роботою було, та й зі щомісячною зарплатою почуваєшся якось впевненіше (сміється, – ред.). Третій мій декрет розпочався у 2020 році, разом із першою хвилею коронавірусу. Іще одна донечка в нашому домі – Златка. Вже традиційно, я вийшла на роботу коли донечці було 1 рік і 3 місяці.

Не скажу, що поєднувати роботу, домашні справи і виховання діток легко. Але робота тут лише додає стимулу і різноманіття. До того ж, з дітками мені завжди допомагає чоловік і бабуся. Наш синочок цього року пішов у перший клас, йому 6 рочків. Середня донечка ходить в садочок, а найменша – вдома розважає бабусю з татком.

При вагітності мені, слава Богу, працювалося досить добре, не було ні токсикозу ні некерованих перепадів настрою. Ходиш по лінії з пузиком, всі носяться з тобою, як з кришталевою вазою. Кожен хоче пригостити чимось смачненьким і погладити животик.

Взагалі, завдяки роботі на КроШу я знайшла багато хороших друзів. Я легко знаходжу спільну мову з людьми, дуже говірка і відкрита. Робота це не завжди легко, але в хорошому колективі і з хорошим начальником працювати приємно. А колеги у мене дуже хороші – Руслан Деленда, Юля Ліпінська  Юлія Деменік, Сергій Сухачевський. Вони завжди допоможуть та підтримають.

Особисто я дуже люблю спілкування і нові знайомства, а на КроШу їх пре достатньо. Люблю свою роботу і хочу працювати тут ще багато років».

Наталія Максимчук, контролер деталей та приладів. У компанії «Кромберг енд Шуберт Україна Лу» жінка з 2007 року. Тут познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком, одружилася і через півтора року пішла у свою першу декретну відпустку. Потім, як і в Юлії, було народження ще двох діток. Проте, сидіти вдома чи шукати якусь іншу роботу, Наталія не хотіла і знову поверталася у КроШу.

«Скажу відверто, мені моя робота подобається і, навіть, під час вагітності працювати було легко та комфортно. Коли ж була у декреті, то зідзвонювалася з колегами, спілкувалася з подругами. Вони весь час запитували, коли я вже повернусь до них. Тому, коли знову вийшла на роботу, було враження, ніби і не було ніякої відпустки.

Люблю свою роботу за веселу та дружню атмосферу. Тут вирує життя, багато спілкування та емоцій. Мені такий ритм до снаги».

Плинність кадрів, говорите? Тоді вам до Ірини Чвир. У компанію «Кромберг енд Шуберт Україна Лу» жінка влаштувалася влітку 2006-го і вже 15 років працює комплектувальницею проводів. Ні, ви не подумайте, що у нас на заводі одна Ірина так довго працює. Насправді, близько третини наших працівників у команді КроШу з перших років роботи заводу. І їм тут подобається.

Ірина Чвир

«Раніше я працювала продавцем на ринку, у відділі промислових товарів. Мені там подобалося, але в цій роботі я не бачила для себе перспективи на майбутнє. Хотілося бути частиною чогось більшого, тому почала шукати заміну.

Коли почула від подруги про набір працівників на завод, то відразу зрозуміла, що це мій шанс змінити життя на краще. Спочатку для мене все було новинкою, проте, я швидко звикла, бо на кожному етапі роботи нас супроводжували чудові тренери, які дуже детально та якісно все пояснювали. Оскільки, проект ще не працював на повну потужність, то спочатку мені було дуже легко ввійти в робочий ритм. Потім я поступово звикала до збільшення швидкості. Не звично було працювати у нічні зміни, але й до цього я швидко адаптувалася.

Мені подобається моя робота, в ній я знайшла себе. Я полюбляю настільні ігри, в яких потрібно щось складати. Мої робочі обов’язки напряму пов’язані з конструюванням, тому тепер моя робота – моє хобі.

Це ж п’ятнадцять років роботи, а промайнули, як один день. Першим моїм проектом був «Mercedes», тут я освоїла ази своєї роботи. Потім поїхала у відрядження в Румунію і була в групі працівників, які брали участь у запуску проекту «Volkswagen». Я дуже рада, що завдяки роботі на КроШу, мала можливість відвідати цю країну та офіційно попрацювати за кордоном. Після повернення з відрядження я продовжувала працювати провідною комплектувальницею проводів на проекті «Volkswagen Caddy» до його завершення. Тепер працюю на проекті «G08». Наш колектив маленький, але дуже дружний. Такою ж згуртованою і міцною є моя сім’я. Чоловік та донька завжди мене підтримують та допомагають. Завдяки їм і роботі я почуваюся впевнено.

Я порадила б цю роботу людям, які хочуть спробувати щось нове. Тут стабільна зарплата, соціальні гарантії, хороший колектив, можливість поїхати у закордонне відрядження: Мексика, Румунія, Македонія, Ботсвана та інші країни.

Також, працюючи тут, люди можуть побувати на різних екскурсіях, або записати своїх діток на безкоштовні та цікаві майстер-класи. Це чудова можливість урізноманітнити свій вільний час та відпочити разом з колективом».

Фельдшер ветеринарної медицини, охоронник, кредитний експерт та керівник у кількох банківських відділеннях, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – на яких посадах тільки не працював Михайло Ожеховський.

Шість років тому цей бравий та завзятий чоловік працевлаштувався у компанію «Кромберг енд Шуберт Україна Лу». Починав з посади  комплектувальника проводів на проекті Volkswagen Caddy. Згодом Михайла перевели у відділ логістики. Тепер його робота полягає в обслуговуванні виробничих ліній: своєчасному постачанні матеріалів для виробництва.

«Ця робота потребує відповідальності, уважності та дисциплінованості. Спробувати попрацювати на заводі мені порекомендував кум, який працює тут вже досить давно. Я спробував і мені сподобалося.

Повний соціальний пакет, стабільний заробіток, безкоштовний довіз, чіткий графік роботи, безкоштовне гаряче харчування, закордонні відрядження. Кожного року я маю можливість відправити свого сина на оздоровчий відпочинок у табір (цього літа це був табір «Світязь», село Пульмо), а також і самому оздоровитися у санаторії. Більшу половину витрат за таке дозвілля компанія бере на себе. Погодьтесь, це дуже привабливі умови.

Стосовно навантаження, скажу, що ця робота не може бути важкою, коли кожен виконує свої обов’язки і не створює собі та іншим проблем. У нашому колективі панує: довіра, взаємна повага, відкрите спілкування. Коли довіряємо своїм колегам, ми формуємо потужну команду, атмосферу, що допомагає нам працювати та спілкуватися більш ефективно і відкрито. У нашому колективі з розумінням ставляться до критики. У колективі я можу завжди розраховувати на підтримку колег: Два роки тому я дуже важко переніс  двохсторонню вірусно-бактеріальну пневмонію (35 днів лікарняної відпустки), колеги підтримали мене матеріально.

Я багато де працював у житті і маю з чим порівняти. З власного досвіду скажу, що в компанії «Кромберг енд Шуберт Україна Лу» пропонують хорошу роботу та комфортні умови».

Здається, нам таки вдалося розвінчати, згадані на початку, вимисли реальними історіями наших працівників. Кожен рік підприємство розвивається та ставить перед собою нові цілі. Разом з ним розвиваємось і ми – велика та дружня команда КроШу. Тому, якщо вам потрібна хороша робота – гайда до нас! А міфи – це, радше, про Древню Грецію.