TeamBuilding у форматі екстрім-тренінгу – вже свого роду традиція для працівників “Кромберг енд Шуберт Лу”. 

32 години  безперервної роботи в команді,  можливість проявити свої лідерські якості та зрозуміти безмежність людського ресурсу – навіть дощ та град не зупинив крошівців протягом двох днів виконувати цікаві екстримальні завдання. 

Поки емоції ще свіжі – запитуємо про враження тих, хто наважився і зміг) 

Тетяна Гайовець, інженер технічного відділу.

“Ми радо погодилися взяти участь у квесті, нам справді було цікаво.  Нас було три команди – кожна по 10 людей. В перший день на теоретичних заняттях ми слухали лекції та вирішували завдання, які стосувалися командної роботи та лідерства. Нового дізналися багато, а те, що вже знали – систематизували. 

Ввечері вже розпочалась активна фаза – цікаві завдання в екстремальних умовах: була гроза, град. І поки в Луцьку всі фотографували блискавки, у нас був квест) Це незабутньо і справді дуже корисно. 

Юлія Естранова, інженер технічного відділу

“Основних завдань було три: пройти по умовному мінному полі, взявшись за руки, пройти по канатній доріжці. І найголовніше – за одну ніч потрібно було зробити ребрединг заводу, придумати його гімн, організувати дійство з нагородженням кращих працівників цього заводу, зробити це під музичний супровід акордеону і приїхати на дійство на раритетній “Волзі” або “Москвичу”. Тут ми зрозуміли, що таке по-справжньому командна робота. Коли від твоїх старань і роботи залежить результат всієї групи людей. До того ж, пригоди нас супроводжували на кожному кроці. Машина, якою ми везли акордеон заглохла в калюжі після зливи, ми посеред ночі фотографувалися біля Залізничних вокзалів та літаків (це теж було однією з умов квесту) та їздили додому по баян. Ми репетирували свій виступ вдосвіта в центрі міста, просто на зупинці, а люди, які йшли на роботу, підтанцьовували. 

Наталія Стецюк, інженер технічного відділу (продовжує розповідь Юлії) 

“Ну і нарешті, о дев’ятій ранку, ми дісталися свого штабу і організували концерт компанії. Виконали написаний нами гімн і зробили нагородження кращих працівників. Всі були у красивих колоритних костюмах. Дійство видалося на славу, емоції переповнюють. 

У наших командах не було капітанів. Всі ми знали свої завдання і кожен робив, що мав. 

В процесі цієї командної гри ми дізналися багато один про одного. Стали краще розуміти один одного, стали більш відкритими. Цей квест нас здружив ще більше. 

Наталія Михайловська, інженер технічного відділу

Тому такі тренінги дуже зближують – починаєш розуміти, що твій результат – це результат всіх, хто працює разом з тобою. І починаєш вболівати, щоб все у кожного вийшло якнайкраще. Це супер-можливість по-новому глянути на багато щоденних речей і це надзвичайно корисно.