Дорогі Крошівці! Ми живемо у надзвичайно складний та вирішальний час, як для нашої держави, так і для підприємства. Ми боремося, без перебільшення, за своє майбутнє, як в одному випадку, так і в іншому. Ми вдячні всім вам, хто у ці нелегкі часи продовжує працювати та допомагати армії.

Адаптація роботи під час воєнного стану вже минула. Починати було страшно, проте «очі бояться, а руки роблять». Ми вже відновили довоєнні потужності та, навіть, потрохи їх нарощуємо. Ключовим завданням для нас, як директорів, є забезпечення стабільності та роботи, як зараз так і на майбутнє. Під стабільністю маємо на увазі наявність проектів та замовлень, виплату заробітних плат та сплату податків, дотримання всіх соціальних зобов’язань, які ми маємо, як роботодавець.

Хочемо, щоб ви знали, що клієнт хоче мінімізувати свої ризики, а тому невеликі частини деяких проектів буде перенесено у інші країни. Проте спішимо вас заспокоїти: попри це роботи нам вистачить і жоден працівник не втратить робочого місця у цей складний час.

Навіть більше – ми проводимо активний набір нових працівників та продовжуємо нарощувати потужності нового проекту. Це означає, що у нашого заводу є майбутнє.

Ми максимально стараємось працювати у звичному для нас режимі. Нам дошкуляють регулярні сирени та бігання в бомбосховище, проте ми не можемо цього ігнорувати і це, мабуть, найменші незручності, які приносить нам війна. Ми дякуємо вам за дотримання правил евакуації та чітке виконання інструкцій.

Також трохи про цифри. Ми з вами разом виділили зі своїх зарплат сумарно 823 250 гривень у фонди, які сприяють захисту нашої країни.

Як підприємство разом з профспілкою, ми допомогли різноманітним благодійним фондам на суму більше півмільйона гривень.

У свою чергу нам допомагають та підтримують наші колеги з усього світу, включно з власником нашого підприємства паном Кромбергом. За цей період нам було доставлено 20 тонн гуманітарної допомоги. Її ми розділили між людьми, які цього потребують.

Варто усвідомлювати, що це, на жаль, не кінець війни і нам неодмінно потрібно готуватись до тривалої оборони своїх інтересів. Ми маємо сумні новини для нашого колективу, один з наших працівників загинув на фронті – це Олександр Гайбонюк, тато двох дітей, якому навіть 30 років не виповнилось. Вічна пам’ять та співчуття родині. Ми зі своєї сторони, як підприємство, також підтримаємо сім’ю героя матеріально у розмірі 6 зарплат.

Підсумовуючи все сказане, хочемо щоб у вас всіх було чітке розуміння наступних речей.

Ми знаємо, що ми робимо і для чого, як на полі бою так і кожен працівник конкретно на своєму робочому місці!

Ми бачимо чітку ціль, робимо все можливе та неможливе, для її досягнення, як на воєнному так і на економічному фронтах!

Ми пам’ятаємо ціну, яку платимо і не дамо звести нанівець всі зусилля!

Тримаймо стрій!

Слава Україні!