Підвідділ диспозиції відповідає за замовлення, розподілення по заводу і контроль сировини, з якої виготовляється проводка. В підвідділі 8 працівників.

4363 – ось стільки найменувань матеріалів, з якими працює цей підвідділ. Уявляєте, рівень відповідальності? Якими уважними, ретельними і кваліфікованими повинні бути наші колеги, щоб не допустити ніде збою чи помилки?

Кожен (а точніше, кожна — у відділі працюють дівчата) має свої обов’язки і своїх постачальників, з якими працює, кожна займається певною групою матеріалів. Всі працівниці підвідділу вільно володіють англійською або німецькою мовами (або ж двома відразу).

Анастасія Гаврильчак займається замовленням проводів, Ліля Матюк – працює з найбільшим постачальником – «Тайко».

Це дуже велика корпорація в автомобільній промисловості і в них дуже багато замовників. Часто затягуються терміни доставки, тому Ліля завжди має наперед все прорахувати, навіть не по днях, а інколи по годинах. Треба все розрахувати так, щоб продукцію встигли доставити на завод, розпакувати і щоб вона пішла в роботу вчасно, бо від цього залежить, чи не зупиниться виробництво.

Ірина Герасимчук відповідає за доставку шлангів, кабельних каналів, Ірина Януш – за доставку антен. Ольга Коломоєць, Марта Маркова та Яна Бартошук займаються замовленням змішаних матеріалів: різні втулки, яких у нас безліч, штекери, пластик, змивачі та інше.

У підвідділі діє принцип «взаємозаміни» — не може бути такого щоб якась робота не виконувалася, не залежно від того, працівниця на роботі або ж у відпустці чи на лікарняному.

Підвідділ постійно комунікує з відділом якості, який перевіряє товар на дефекти. Часто доводиться замовляти спецдоставку, бо є матеріали, які потрібно доставити дуже швидко. Дівчата завжди стараються, щоб за це заплатили постачальники і роблять все можливе, щоб зекономити кошти компанії — тобто, вони ще й неабиякі майстри переговорів.

У роботі підвідділу дуже багато форс-мажорів. Інколи постачальник повідомляє, що товар виїхав, його чекають, а він не прибуває. Звісно, претензії в такому разі до підвідділу, але не всі обставини залежать від них. Наявність задокументованого підтвердження не завжди гарантує вчасне прибуття товару.

Буває, що коробки порожні приходять, а ще транспорт може потрапляти в аварію, ламатися – нюансів безліч. І вникнувши в усі деталі роботи підвідділу, зрозуміло, яку стресостійкість і рівень відповідальності треба мати, щоб якісно і ефективно тут працювати.

Круті спеціалісти вони, одним словом, наш підвідділ диспозиції) І неймовірно цікаві. Пам’ятаєте, хто колись виграв фотоконкурс до Дня вишиванки? Дружний, креативний і веселий підвідділ диспозиції.

У КОЖНОЇ З НИХ ВСЕРЕДИНІ – ЦІЛИЙ СВІТ. ЗАГЛЯНЕМО ТУДИ ТРІШКИ З ЇХ ДОЗВОЛУ?)

Анастасія Гаврильчак завзята спортсменка, займається пауерліфтингом, піднімає 80 кілограмів (!!!) Бере участь у різних змаганнях. Виборола бронзу серед дівчат у віковій категорії 18-29 років, хоча їй ще немає 29). Ось так)

Лілія Матюк дуже комунікабельна людина. Завжди готова прийти на допомогу і в роботі, і як хороший друг. Мама двох діток. На велодень приїжджають всією сім’єю, а минулого року ще й марафон бігла.

Марта Маркова — еталон відповідальності. Завжди чітка у роботі і геніально спільну мову з постачальниками. Марта захоплюється спортом, шість років грала у великий теніс, постійно відвідує спортзал.

Ірина Єрмакович, керівник підвідділу, яка віртуозно вміє «розрулити» будь-яку ситуацію та конструктивно звести до спільного знаменника різні погляди). Завжди спокійна і виважена Ірина навколо себе створює атмосферу чіткості. Ірина вегетаріанка, веде здоровий спосіб життя. Любить подорожувати, в захваті від Індії та її привітних і щирих мешканцями, сонця та простоти. Побувала в Мексиці, багатьох країнах Європи. В кожній країні відкриває для себе щось нове. В планах має обов’язково відвідати більше країн Азії та Близького Сходу, мусульманські країни.

Яна Бартошук дуже любить домашніх тварин. Доглядає за вуличними котами та собаками, прилаштовує їх. Але скільки котів у неї вдома досі ніхто не знає) Навіть колегам не розповідає.

Ірина Януш — жива енциклопедія). Іра багато читає і все запам’ятовує, гарно розуміється в рослинах. Якщо комусь трапиться незнайоме слово, Іра пояснює швидше, ніж Гугл))

Ірина Герасимчук дуже чесна, відповідальна та відверта людина. Колеги кажуть, що в неї завжди об’єктивний погляд на всі ситуації. Іра любить подорожувати і має мрію поїхати до Америки, «У Нью Йорк хоча б на вихідні».

Ольга Коломоєць, заступник керівника, має хороший досвід роботи в колективі. Оля завжди чітко і чесно висловлює свою думку, завжди на позитивній хвилі і налаштовує на неї всіх навколо. Ольга дуже любить квіти і біля будинку має великий квітник. «Мені здається, що найчарівніше в житті – це квіти. Я куди б не їхала, скрізь помічу нові квіти, привезу додому. Назву я, правда, не запам’ятовую, з цим мені допомагає Іра Януш».

А як захоплено і наперебій дівчата говорять про свої коліжанські стосунки)

«Нам ніколи не буває сумно разом. Любимо організовувати якісь цікавинки в своєму колективі. От, наприклад, давайте зробимо «зелений день» і всі на роботу приходять в зелених платтях. На день Святого Валентина всі приносили на роботу щось у формі сердечка, печиво, елементи одягу і так далі. В період Різдвяних свят завжди одягаємося в щось новорічне».

«Коли приїжджають колеги чи працівники на навчання з-за кордону, ми завжди стараємося організувати їм цікаве дозвілля поза роботою. Вони ж у нас по кілька тижнів живуть і щоб їм було не нудно, ми знайомимо їх з нашим містом, культурою. Розподіляємося і по черзі ходимо з ними в кіно, відвідуємо цікаві місця Луцька. Вони вже від нас потім і їхати не хочуть».

«Ми завжди тепло приймаємо нових працівників у свій колектив. А коли когось переводять, феєрично проводимо)) Конфліктів у нас майже немає. Якщо й виникають якісь суперечності, то відразу все обговорюємо і вирішуємо».

Вчіться колеги! І захоплюйтеся та не соромтеся сказати про це вголос – маємо цінувати один одного)