Логістика – обов’язкова і надзвичайно важлива складова будь якого виробництва. Вчасна доставка сировини, планування та зберігання запасів, переміщення продукції між потужностями підприємства, в процесі її виготовлення, а також вчасна доставка вже готової продукції до клієнта – ось основні завдання відділу логістики компанії «Кромберг енд Шуберт Україна Лу».

На нашому підприємстві відділ логістики розділений на дві локації. В цій статті ми розповідаємо вам про роботу цього відділу на вулиці Карбишева.

Петро Деметер, начальник зміни відділу логістики, розповідає, що основний склад підприємства розташований на вулиці Львівській. А на вулиці Карбишева – допоміжний склад, що забезпечує матеріалами лише місцеве виробництво.

Отже, на вулицю Львівську доставляють проводи в котушках. Тут їх ріжуть і відправляють на вулицю Карбишева. Там з цих проводів формують базові проводки, які знову доставляють на Львівську  і на їх основі виготовляють повноцінні проводки. Потужності підприємства на вулиці Карбишева забезпечують основне виробництво базовими проводками до всіх проектів. Протягом доби тут виготовляють близько тисячі базових проводок, залежно від обсягу замовлень.

«Наразі у відділі логістики на вулиці Карбишева працюють 87 робітників. Працівники пагоди займаються прийомом проводів з Львівської і розміщенням їх у складі і видачею на виробництво. Інші працівники – розвішують проводи на регаліях, щоб люди брали їх для монтування проводки. Штекери доставляють сюди в різних ящиках. Тому одні працівники сортують цей матеріал, інші видають, ще інші доставляють штекери до виробничих ліній», – розповідає Петро Деметер.

Геннадій Шепетюк та Олександр Шалайко, завантажувачі-вивантажувачі кабельних матеріалів. На заводі чоловіки працюють близько чотирьох років і говорять, що люблять свою роботу.

«Наша робота полягає в обслуговуванні виробничих ліній: поставити біля лінії порожню тару для складання кабельних матеріалів, забрати складену базову проводку та  доставити її на склад. Потім, зі складу, завантажити цю проводку на автомобіль, який доставить її на Львівську для подальшої роботи», – пояснює свою роботу Олександр.

«Тут порядок і дисципліна. Чіткий графік, все розумно організовано. Ця робота не може бути важкою. Якщо кожен справно виконує свої обов’язки і не створює собі та іншим проблем, то труднощів немає», – доповнює колега Геннадій.

Володимир Яковюк на заводі працює 5 років. Раніше був комплектувальником проводів.

«Тут не важко працювати, але дисципліна жорсткіша і відповідальність більша. Важливо не переплутати номери проводів. Потрібно бути уважним та зосередженим лише на своїй роботі. Для мене це не проблема, тому працюю тут із задоволенням», – говорить Володимир.

Іванна Люшук постачає матеріали до виробничих ліній ручною роклою. Дівчина каже, що любить свою роботу за хороший колектив, де всі дружні, підтримують та виручають один одного.

«Робота не проста, потребує відповідальності, уважності та дисциплінованості. Але в нас хороший керівник, який завжди підкаже та допоможе. Я задоволена, що тут працюю», – говорить Іванна.

Юрій Юрчик вже три роки працює на складі порізаних проводів.

«Ми видаємо проводи на виробничі лінії, згідно замовлень. Наше завдання – контролювати, чи всі проводи захищені. У проводів, які мають зварку, перевіряємо термін придатності, він різний, залежно від операцій, які робили з проводом. Якщо термін придатності завершився – провід утилізовуємо. Робота не важка, проте відповідальна. І якщо хтось один ставитиметься до своїх обов’язків халатно, то підставить не лише себе, а й колег. Ми це розуміємо, тому працюємо на совість», – підсумовує Юрій Юрчик.